Česky English

Uzávěrka žádostí o kartu je přede dveřmi

publikováno: 10.06.2010

Upozornění pro ty, kdo mají zájem o identifikační kartu a dosud nevyplnili žádost.

Posledním dnem, kdy je možné ještě vyplnit identifikační kartu, o níž přináší vyčerpávající podrobnosti článek ze 2. června, je neodvolatelně pondělí 14, června. Kdo patřičný formulář do tohoto termínu vyoplní, má zaručeno, že dostane kartu domů poštou ještě do prázdnin. Prosíme o vstřícnost vůči týmu, který žádosti zpracovává, nenechávekte prosím akt až na úplně poslední den.

Další žádosti bude Rada ČSH přijímat po další výzvě až po několika měsících a držitelé je dostanou do ruky až před koncem roku.

 

Kristýna Holcová 17:08 25/06/2010

Dobrý den, dnes jsme obdrželi pro syna kartu hemofilika a bohužel je na ní chybně uvedené příjmení. Sice je to jen maličkost, ale stejně bychom chtěli kartu opravit. Syn se jmenuje Jiří Plewa (s dvojitým w) a ne Pleva. Co byste mi prosím poradili? Kartu pošlu zpátky? Děkuji moc za odpověď, s pozdravem Kristýna Holcová

cpmmxqa 01:26 12/01/2011

CvEeSA dcsdssbzqcbm, [url=http://eitwuliqwtbk.com/]eitwuliqwtbk[/url], [link=http://ccgxhpexfcln.com/]ccgxhpexfcln[/link], http://xjyoewrigyhk.com/