Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
pro
22

Na hemofilický tábor do Zubří tentokrát v srpnu

Aby svaz dostál své tradici, nesmí ani příští léto chybět „velký“ tábor pro děti s hemofilií, resp. von Willebrandovou chorobou, tak, jak jej mnozí znají.

V roce 2019 se tábor uskuteční v srpnu, konkrétně mezi 3. a 17. srpnem 2019 v Rekreačním středisku Zubří u Nového Města na Moravě. Opět proběhne pod vedením Vojtěcha Horníka a za účasti známého týmu vedoucích a zdravotníků.

Pobytový poplatek za tábor zůstane ve stejné výši jako v roce 2018, vytvořeny jsou tři kategorie tak, aby byli co nejvíce zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou. Výše poplatků je následující:

  • 3300,-  Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5300,-  Kč pro jejich sourozence
  • 7560,-  Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • Doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy, Olomouce a Brna
  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Přihlašovat se lze elektronicky, vyplněním tohoto  formuláře. Prosíme, abyste všechny údaje v přihlášce vyplňovali pečlivě. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je do 28. února 2019, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte.

Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy s případnými zastávkami na okraji Olomouce a Brna. Samozřejmě je možné dovézt své ratolesti do místa konání tábora osobně.

Přihlášeným účastníkům budou podrobnější informace o táboře, dopravě, platbách apod. zaslány v průběhu dubna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.