Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout

Poletíme do Řecka?

Dlouhodobě se na nás obracíte s dotazem, zda bychom pro hemofiliky neuspořádali zájezd k moři.

Svaz již v minulosti pobyty u moře pořádal v chorvatském městě Omiš, nyní by chtěl na úspěšné akce navázat. Jeden z našich členů se jal iniciativy a nyní je před námi možnost vyrazit společně letecky do Řecka na Chalkidiky do letoviska Nea Vrasna. Zájezd s kapacitou 40 osob je naplánován v termínu od 17. 9. do 27. 9. 2019.

Cena zájezdu s polopenzí činí 15.099,- Kč (10.000,- Kč pro hemofilika, jež je členem ČSH). Dítě v doprovodu 2 dospělých v třílůžkovém studiu, nebo jako 4 osoba v apartmánu uhradí 11.390,- Kč (hemofilik, jež je členem ČSH 6.390,-).

Ubytování je zajištěno v několika blízko k sobě se nacházejících studiích či apartmánů (vily Voula, Dimitris, Vasilis, Marieta, Christost. Více o letovisku a vilách naleznete zde https://www.ck-apollon.cz/dovolena-recko-chalkidiki-nea-vrasna. Odlet je z Brna, přičemž bude zajišťován svoz.

Drobnou komplikací je krátký termín pro přihlašování a úhradu záloh – přihlášení a úhrada zálohy 1.500,- Kč do konce ledna, přičemž 50% ceny zájezdu musí být uhrazeno do 15. 2. a doplatek celkové částky 18. 8. 2019.

Pokud vás nabídka zájezdu zaujala, kontaktujte nás prosím na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či telefonu 777 078 509. O přihlášky prosíme do 25. ledna 2019.

Upozorňujeme, že zájezd nebude doprovázet lékař ani zdravotní sestra, substituci si zajišťuje každý samostatně. V ceně není zahrnuto pojištění.