Rekondice dospělých v Rokytnici

01/07/2019

ČSH

Featured image

V týdnu od 18. do 25. května proběhl další rekondiční pobyt dospělých hemofiliků. Rovněž na novém místě jsme narazili na kapcitu objektu a přihlašování k účasti na pobytu jsme uzavřeli již v průběhu února. Pro zúčastněné však penzion Rokytenka nabídl příjemné zázemí a hezké prostředí nejen v areálu objektu, ale i v blízkém okolí. V tuto chvíli se rozhodujeme, zda se sem v přístím roce vrátíme, nebo využijeme jiné možnosti s vyšší kapacitou. A jak jsme týden v Rokytnici strávili? Za vše hovoří příspěvek Radima, který se obytu účastnil poprvé. Za jeho níže uvedené řádky děkujeme a těšíme se na další společná setkání. Za organizátory Michal Skořepa

Ahoj, jmenuji se Radim, jsem krátce členem ČSH a poprvé jsem využil i s přítelkyní nabídky na rekondiční pobyt dospělých hemofiliků, který se tentokrát konal v Rokytnici v Orlických horách. Zprvu jsem nevěděl co do tohoto pobytu očekávat a co nás na něm čeká, ale musím přiznat, že mé obavy vzaly rychle za své. Příjemné prostředí hotelu Rokytenka, kde jsme byli ubytovaní, krásná příroda v okolí, ale hlavně skvělá parta hemofiliků, díky níž to byl příjemně strávený týden.

Během pobytu jsem rád využil možnost rehabilitace, která mi pomohla rozhýbat mé ztuhlé tělo a zaměřit se na konkrétní klouby, svaly atd., za což moc děkuji. Zatímco dopolední program byl zpravidla vyhrazen rehabilitacím, ten odpolední jsme trávili výlety po kolí, kde se nacházelo mnoho zajímavých míst, ať už pevnost Hanička prímo v Rokytnici, nebo třeba zámek v Častolovicích a další, abychom se večer všichni sešli v klubovně hotelu, kde probíhala společná zábava. Během pobytu jsme s přítelkyní poznali spoustu fajn lidí, mezi které se rádi vrátíme a budume se těšit na další setkání ať už na budoucím rekondičním pobytu, nebo na jiné akci pořádané pro hemofiliky.

Nezbývá než poděkovat Michalovi a všem, kteří pobyt pro nás zajišťovali.

Radim a Lucka