Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print
Oct
16

Pobyt hemofiliků u moře v roce 2020 - aktualizujeme

Jak jsme vás již informovali v červenci, v roce 2020 chceme uspořádat zahraniční letecký zájezd.

Původní výběr Hotel Kampos Village Resort na řeckém ostrově Samos jsme byli nuceni změnit. Výrazně se navýšili cenové kalkulace a současně jsme dali na obavy některých z vás v otázce migrantů. Ti se sice shromažďují v jiné části ostrova, nicméně nově vybraná lokalita je jistě klidnější. Nakonec jsme tedy vybrali 8 denní letecký zájezd se Soft All Inclusive v hotelu Lardos Bay na řeckém ostrově Rhodos, v termínu od 15. do 22. 7. 2020. Ubytování je v až čtyřlůžkových pokojích, vhodné tedy i pro rodiny.

Více informací o lokalitě naleznete zde http://www.dotramtarie.cz/detail-zajezdu/lardos-bay/118712a/190042426d.  Cena zájezdu je odvislá od počtu osob, jednotlivci za 21.990,- Kč, dvojice 32.580 Kč, tříčlenná rodina (dítě do 12 let) 40.680,- Kč, 4 členná rodina od 53 tisíc, v závislosti na věku dětí. Ceny jiných variant složení budeme zjišťovat dle vašich požadavků. Hemofilici (členové ČSH řádně platící členské příspěvky) budou mít cenu o 5.000,- Kč nižší. V návaznosti na vaše další požadavky uvažujeme o účasti zdravotní sestry a fyzioterapeutky pro skupinová cvičení.

Přihlásit se můžete prostřednictvím mailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Do mailu uveďte počet osob, u dětí jejich věk v době konání zájezdu a telefonní kontakt. Přihlašování je možné do naplnění plánované kapacity zájezdu, která je 50 osob, nejlépe však do 25.10. O ukončení možnosti přihlásit se, budeme informovat na našem webu. Pokud nabídky využijí všichni předběžně přihlášení (kteří mají přednost), zbývá posledních 10 míst. Po přihlášení bude nutné do několika dní uhradit zálohu 1500,-, zbytek lze rozdělit do dvou
splátek. Více informací poskytneme v rámci mailové komunikace v návaznosti na vaše přihlášky či dotazy.