Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Rekondice dospělých

Print
Jan
13

Rekondice dospělých na Třeboňsku

V příštím roce opět měníme místo rekondičního pobytu dospělých.

V penzionu Rokytenka se nám velmi líbilo, ale opět nepostačovala kapacita a některé zájemce jsme museliodmítat. Tentokrát se podíváme na Třeboňsko a v termínu 19. - 26. 9. 2020 navštívíme hotel Nežárka (http://www.hotel-nezarka.cz/). Hotel s vlastním bazénem, který opět budeme mít rezervován pouze pro sebe, disponuje 20 pokoji. To je o 3 více, než letos. Věříme, že uspokojíme veškeré zájemce o pobyt.

Print
Jul
01

Rekondice dospělých v Rokytnici

V týdnu od 18. do 25. května proběhl další rekondiční pobyt dospělých hemofiliků.

Rovněž na novém místě jsme narazili na kapcitu objektu a přihlašování k účasti na pobytu jsme uzavřeli již v průběhu února. Pro zúčastněné však penzion Rokytenka nabídl příjemné zázemí a hezké prostředí nejen v areálu objektu, ale i v blízkém okolí. V tuto chvíli se rozhodujeme, zda se sem v přístím roce vrátíme, nebo využijeme jiné možnosti s vyšší kapacitou.

A jak jsme týden v Rokytnici strávili? Za vše hovoří příspěvek Radima, který se obytu účastnil poprvé. Za jeho níže uvedené řádky děkujeme a těšíme se na další společná setkání.

Za organizátory Michal Skořepa

Print
Dec
23

Rekondice dospělých 2019 v novém

Po třech letech v penzionu Ohrada jsme se rozhodli pro změnu. Tentokrát zavítáme do Orlických hor, konkrétně do hotelu Rokytenka v Rokytnici v Orlických horách.

Opět jde o objekt v pěkném prostředí, který bude rezervovaný pouze pro nás. K dispozici bude bazén, vířivka, sauna, herna, společenská místnost, salónek restaurace, venkovní prostranství vč. posezení a dětského hřiště. Více informací o objektu naleznete na www.rokytenka.cz. Z hotelu je to kousek na náměstí dvoutisícového městečka. V blízkém okolí je mnoho zajímavých míst, kam je možné vyrazit na výlet.

Print
May
30

Naposledy ve Vískách?

V týdnu od 11. do 19. května proběhl další ročník rekondice dospělých hemofiliků. Nejspíše na nějaký čas naposled v penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic.

Penzion sice splňuje prakticky všechny naše požadavky na pořádání tohoto pobytu, nicméně dle obecného názoru už nastal čas na změnu. V tuto chvíli intenzivně hledáme vhodné místo a prozatím to vypadá, že se v příštím roce vydáme do Orlických hor. O dojmy z proběhlého pobytu se s námi podělil Jarek Trefil. Jarkovi děkujeme a se všemi se těšíme na další společná setkání.

Za organizátory Michal Skořepa

Print
Jan
15

Rekondice dospělých hemofiliků 2018

Další ročník rekondice se uskuteční opět v penzionu Ohrada ve Vískách u Letovic v termínu 11. - 19. 5.

Znovu nás čeká několik společně strávených dní vyplněných rehabilitací, koupáním v bazénu, relaxací ve vířivce. Penzion rezervovaný pouze pro nás nabízí společná posezení, večery s kytarou a spousta další zábavy.
Z důvodu zvýšení cen ze strany provozovatele jsme nuceni mírně upravit účastnický poplatek, který pro členy ČSH činí 2.200 Kč za osobu za pobyt (platí i pro dítě hemofilika). Nehemofiličtí členové nemají v ceně vířivky a rehabilitaci. Ostatní zájemci uhradí 620,- Kč/den dospělí; 540,- Kč/den dítě (ubytování, plná penze, bazén). Věříme, že tato skutečnost neovlivní zájem o tento pobyt. Přihlásit se můžete prostřednictvím tohoto registračního formuláře. Více informací získáte na emailu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Za organizátory se na vás těší Michal Skořepa.