Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Pomoci můžete nejenom sobě

Obracíme se na Vás prostřednictvím Českého svazu hemofiliků, který sdružuje nemocné, rodinné příslušníky a přátelé postižených poruchami srážlivosti krve.

  •  POMOCI MŮŽETE I VY!

V České republice existuje asi 100,000 lidí trpících jednou ze tří forem von Willebrandovy choroby. Patříme v Evropské unii k zemím, kde není znám přesný počet lidí trpících tímto vzácným onemocněním. Existuje řada mužů, žen i dětí, kteří ani netuší, že je něco s jejich krevním srážením v nepořádku. Obracíme se na Vás proto s prosbou o poskytnutí obecných informací týkajících se Vaší von Willebrandovy choroby. Díky těmto informacím budeme moci zjistit nejen kolik jedinců s tímto vzácným onemocněním žije v ČR, ale pomohou nám i v tolik potřebné osvětě široké veřejnosti.

  • POMOCI MŮŽETE I SOBĚ!

Aktivním zapojením pomůžete nejen dalším pacientům, ale i sami sobě. Získáte více informací o tomto onemocnění, současných trendech v léčbě, případně si můžete vyměnit své zkušenosti a poznatky s ostatními pacienty či jejich rodinami, odborníky z řad lékařů, psychologů a jiných terapeutů. Vyplňte prosím přiložený dotazník v elektronické podobě.

Velice děkujeme za spolupráci.

Von Willebrandova choroba
Léčba
Historie