Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Večer plný dobré zábavy

Krásné prostředí pražského hotelu Alcron Radisson Blu se uplynulou sobotu (11.2.2017) neslo v duchu 2. společenského večera Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru. Upřímné díky za ochotu a vstřícnost patří vedení hotelu, že nám po roce opět umožnilo uspořádat společný večer v těchto netradičních prostorách.

Vyhlášená restaurace Alcron je jednou ze tří restaurací v Praze, které obdržely michelinské hvězdy. Hosté si tedy mohli užít nevšední gastronomický zážitek, příjemně zatančit, vyhrát hodnotné ceny v tombole a vůbec, zase se po čase setkat a prožít spolu příjemný večer.

Avšak, především šlo o poděkování všem, kteří věnují svůj čas, energii a pomáhají s námi těm, jejichž životní útrapy sužuje krvácivé onemocnění. Děkujeme všem, kteří přišli a udělali tento večer výjimečným, celému organizačnímu týmu v čele s Katkou Altmanovou. Upřímné díky kolegové z Hemojunioru a členové obou organizací, kteří jste se na přípravách podíleli. Večerem provázela sehraná dvojice členů Tereza Koblasová a Vojtěch Horník, k tanci a poslechu hrála kapela Živý Jukebox s Honzou Roušarem, o pitný režim se tentokrát postarala Vinotéka Romana Porteše a také Pivovar Lužiny, jehož pivo bylo zdarma v průběhu celého večera. Všem, přátelé, ještě jednou srdečné DÍKY! 

Těšíme se na další pokračování! Několik fotografií, za něž děkujeme Monice Vojkůvkové, si můžete prohlédnout na hemofilickém rajčeti.