Documents

Important documents
and publications

Discussion

Add your 
review

Our Events 

Information about events

The function of the
joints in haemophilia

Animated guide

Print

Vítejte na novém webu

Vážení členové, příznivci a návštěvníci webu ČSH, dovolujeme si vám předložit novou podobu svazových stránek.

Ty předchozí splnily svůj účel, odpovídaly technickým i designérským požadavkům své doby, ale ta jde dál. Proto jsme se rozhodli dát webu nový kabát. Doufejme, že i pro vás přátelštější, přehlednější a užitečnější. Základní struktura zůstala stejná, mnohé rubriky také, jen se v některých případech jejich seznam zjednodušil.

Kromě základních informací na hlavní stránce tu opět najdete fakta o ČSH, jeho historii, hospodaření a také zápisy z jednání Rady ČSH a dalších orgánů. Zase nescházejí rady k léčbě, probereme otázky sociální a tak dále.
Novinkou je, že diskuse se už nebude odvíjet pod jednotlivými články, ale v samostatné rubrice. Tím budou i názory čtenářů webu stále na očích a nezmizí s článkem v historii. Kromě toho samozřejmě může každý vytvořit nové téma k diskusi. Věříme, že novou formu využije víc členů než dosud a budou se tak podílet na tvorbě nejen webu, ale i svazového života. K tomu, aby bylo možné snadněji na příspěvky odpovídat, případně aby si mohli jednotliví přispívatelé vyměňovat i názory přímo, vznikly nové možnosti patrné okamžitě při otevření záložky „Diskuse.“ Z toho důvodu bude také nutné se k diskusi a komentářům jednotlivých článků přihlásit. Nikoliv pro nějakou cenzuru či sledování, ale prostě proto, aby systém lépe fungoval. Tak, jak je tomu v drtivé většině podobných webů.

Budeme také mít možnost vkládat do webu videa. Nejen ta, která pocházejí ze zdrojů rady, ale i všech, kdo o to budou mít zájem a nějaké zajímavé záběry pošle. Zcela novou funkcí je pak možnost vyhledávání podle klíčových slov. To na dosavadních stránkách citelně chybělo a mnoho zajímavých informací tak zapadlo do množství všech ostatních. Tlačítko pro vyhledávání najdete vpravo nahoře.

Po nějakou dobu bude k dispozici i pohled do starých stránek, aby přeci jen úplně všechny informace – a mnohé z nich skutečně důležité – nezapadly. Stačí se tam podívat jediným kliknutím. Všechny rubriky ještě nejsou zcela obsazené, budou se doplňovat postupně.

Rada ČSH uvítá každý názor na vzhledu funkci a potřeby webu. Od všech, komu záleží na tom, aby tento základní komunikační prostředek plnil svou úlohu co nejlépe a nejpraktičtěji. Názory prosím pište sem.

Přejeme vám, aby se web líbil a aby sloužil ku prospěchu nás všech.