Létající talíře u Národního divadla

18. 4. 2016

ČSH

Featured image

Ihned po svazovém setkání na zámku Loučeň se v pondělí 25. dubna od půl třetí odpoledne uskuteční v Praze na podestě u Národního divadla happening upozorňující na hemofilii. Vše je tedy cílené hlavně na veřejnost, ale to neznamená, že by členové svazu a jejich příznivci, nebyli vítáni. Naopak vítáni budou, mohou shlédnout spoustu zajímavostí a také se aktivně lecčeho zúčastnit. Hlavní atrakcí budou létající talíře frisbee, jejich zkušení piloti je budou vypouštět v řadě pozoruhodných triků. A samozřejmě přispějí radou těm, kdo si budou chtít házení plastovými kotouči sami vyzkoušet. Kromě toho bude fungovat zručná kreslířka a na požádání nakreslí portrét nebo karikaturu každému zájemci.

Zahraje kapela osvědčená už ze společenského večera, takže o zábavu bude postaráno. U informačního stánku si mohou zájemci koupit drobné předměty, výtěžek z prodeje půjde na účet nazvaný „Podporuji léčbu hemofilie,“ tedy ve prospěch ČSH a Hemojunioru.

Cílem je – jako každoročně kolem dubnového Světového dne hemofilie – upozornit na existenci hemofilie jako takové a seznámit veřejnost s okolnostmi, jež ji provázejí.