Letní hemofilický tábor 2018

15/01/2018

ČSH

Featured image

S novým rokem přichází již slíbené další informace k tradičnímu letnímu táboru a zároveň možnost přihlašování. Opět začínáme hned po vysvědčení, tábor proběhne v termínu od 30. června do 14. července 2018 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, hlavním vedoucím bude Vojtěch Horník.

Jak jsme již avizovali v Hemofilickém zpravodaji, vzhledem ke zvýšení ceny ze strany ubytovatele jsme nuceni zvýšit pobytový poplatek za tábor. I nadále ponecháme vytvořeny 3 kategorie tak, aby byli co nejvíce zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou. Pro letošní rok budou tedy poplatky v následující výši:

  • 3.300,- Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5.300,- Kč pro jejich sourozence
  • 7.560,- Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • Doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy, Olomouce a Brna
  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Přihlašovat se lze pouze elektronicky, vyplněním tohoto formuláře. Prosíme, abyste všechny údaje v přihlášce vyplňovali pečlivě. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu hornik.vojta@gmail.com, případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je do 28. února 2018, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte. V minulých letech počty účastníků tábora rostly a tak upozorňujeme, že není vyloučeno, že pozdním přihlášeným nebudeme moci i přes veškerou snahu zaručit účast na táboře.

Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy s případnými zastávkami na okraji Olomouce a Brna. Samozřejmě je možné dovézt své ratolesti do místa konání tábora osobně.

Přihlášeným účastníkům budou podrobnější informace o táboře, dopravě, platbách apod. zaslány v průběhu první poloviny dubna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.

Těšíme se na Vaši hojnou účast.