Osobní poděkování předsedy ČSH

06/11/2012

ČSH

Featured image

Jak už všichni velmi dobře víme, uskutečnilo se v posledním říjnovém víkendu v Praze zasedání kongresu EHC. Náš svaz se stal spolupořadatelem, což znamenalo obrovské nasazení celého přípravného výboru. Bohužel se stalo, že tíha příprav padla na velice redukovaný počet členů Rady ČSH.

Předsedou přípravného výboru jsem se stal už před řadou měsíců, ale ve vypjatém období posledních týdnů jsem bohužel vypadl pro nemoc ze hry. Práce se ujal místopředseda Rady Martin Bohůn a dotáhl všechno až do vítězného konce. Vydatně mu pomáhala i radní Jana Kalábová – mnozí ji znají ještě pod dívčím jménem Dvořáčková – ale největší zásluhu na pražském úspěchu má právě Martin Bohůn.

![](https://www.ehc2012.eu "EHC 2012")Chtěl bych mu i touto cestou z celého srdce poděkovat za vše, co pro zdar konference udělal. Nebyl náhradníkem, ale skutečným vůdcem příprav. Jeho komunikace s výborem EHC, jím pověřenou kongresovou agenturou v irském Dublinu i všemi institucemi u nás doma, zabrala spoustu času a vyžádala si nesmírné úsilí. Martin všechno, téměř osamocený, zvládl na jedničku a vysloužil si na kongresu potlesk na otevřené scéně.

Tak Martine – upřímné poděkování ode mě a jistě i od všech členů svazu. Nebýt tebe, asi bychom museli kongres odvolat. A to by byla pořádná mezinárodní ostuda.

Vladimír Dolejš, předseda ČSH

**Související články a odkazy:
Úspěch? Zdá se, že ano V Praze se sejde hematologická elita www.ehc2012.eu