Takové máme členy!

08/03/2016

ČSH

Featured image

Velmi aktivní, nápadité a se srdcem na pravém místě. Například Honzu Roušara, který se svými přáteli uspořádal v neděli benefiční koncert ve prospěch svazu, jehož celý výtěžek i s částkou utrženou za prodej speciálního CD, poputuje na účet ČSH. Obojí nese název "Honza Roušar a hosté." Na koncertě vystoupili například Hana Robinson, Naďa Válová, Eva Dvořáková, Veronika Bergmanová, Petra Svobodová, Gabriela Vermelho, Jiří Šámal, Štěpán Klouček, Jakub Hübner, Vlasta Horváth s kapelou či revuální skupina Olats Otesoc.

Zpěváky doprovázela kapela s pianisty Václavem Tobrmanem a Mikulášem Pokorným, bubeníkem Jaroslavem Suchánkem, baskytaristou Janem Mikuleckým, Radkem Kašparem s mnoha dechovými nástroji, houslistou Lukášem Klímou, kytaristou Janem Juanito Burianem a samozřejmě také Honzou Roušarem. Pozdním odpolednem s příjemnou atmosférou provázeli Marie Doležalová a Václav Tobrman.

Na závěr předal Honza Roušar zástupci ČSH Michalu Skořepovi symbolický šek na celkovou částku 35 565,- korun. Ta se dělí mezi ČSH a Hemojunior, takže svazu přibylo na účtě 18 065,- Kč.

Honzovi, všem interpretům, kteří se podíleli na vzniku CD i závěrečném benefičním koncertu, patří srdečné poděkování. Nejen za finanční obnos, ale i za osvětu týkající se hemofilie, která v rámci celé kampaně proběhla.

Fotografie z benefičního koncertu, které pořídil Jan Strnad, si můžete prohlédnout zde.