Znovu jsme tady pro vás

02/07/2014

ČSH

Featured image

Po úspěšném loňském setkání s názvem „Jsme tady pro vás“ připravujeme další díl i letos. Opět v krásném prostředí hotelu Jezerka v CHKO Železné hory u Sečské přehrady, opět s bohatým programem. Jen s tím rozdílem, že si ho o jeden den prodloužíme. Sejdeme se už v pátek 19. září dopoledne a Jezerku opustíme v neděli 21. září.

Přijeďte se dovědět něco nového, setkat se s přáteli i odborníky z řad lékařů, psychologů a sociálních pracovníků. Programem navážeme na workshopy z minulého roku, o malé děti se ve speciálních koutcích postarají profesionální chůvy. K dispozici bude samozřejmě vyhlášené wellness s několika typy sauny, parních a aromatických lázní, masážemi a dalšími atrakcemi, nudit se nebude nikdo. Každý si najde, na co je zvyklý, anebo vyzkouší v přátelském prostředí něco nového.

Členové svazu i Hemojunioru s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou a děti do osmnácti let mají všechno zdarma. Rodinný příslušník nebo jiný dospělý doprovod zaplatí symbolickou částku 1000,- Kč, podstatnou část nákladů na noclehy, jídlo a provoz wellness doplatí ČSH. Zájem o účast můžete projevit prostřednictvím této přihlášky, ale pozor, nejpozději do 31. července 2014. Proto neotálejte, hotel Jezerka není nafukovací a ne na všechny se musí dostat.

Modelové situace:

  1. jeden dospělý s hemofilií nebo vW a jedním doprovodem zaplatí 1000,- Kč
  2. dítě s hemofilií nebo vW a jedním dospělým v doprovodu mají účast zdarma, každý další dospělý si připlatí 1000,- Kč
  3. čtyřčlenná rodina se dvěma dětmi a dvěma dospělými zaplatí 1000,- Kč

Vzpomínku na Jezerku 2013 naleznete v tomto článku.