Znovu Společně o hemofilii

05/09/2017

ČSH

Featured image

Srdečně zveme členy svazu i Hemojunioru na další ročník mezigeneračního soustředění hemofiliků a jejich nejbližších v pátek a sobotu 13. a 14. října. Již pátý ročník tradičního setkání „Společně o hemofilii“ proběhne tentokrát v pražském Top hotelu (https://www.tophotel.cz), opět ve spolupráci se společností Shire. Po roce tedy přesun z nedalekých Čestlic, bohužel nechtěné, ale z jistých důvodů vynucené. Kompletní odborný program je soustředěn na sobotu, začátek předpokládáme v 9:00 a ukončení v 16:00. Přijet ale můžete už o den dříve, v hotelu bude k dispozici ubytování. Zúčastnit se mohou v jakémkoliv počtu i nečlenové svazu, rozdílný je jen účastnický poplatek.

!!! Termín uzávěrky přihlášek je neděle 17.září 2017 !!!

Letos dostanou víc prostoru individuální konzultace a workshopy v menších skupinkách. Znovu jsme pozvali odborníky na hematologii, fyzioterapii, psychologii a ortopedii, ale pro praktické rady i zdravotní sestru. Využijte tedy jejich přítomnosti a druhý říjnový víkend si rezervujte. Zájem můžete projevit už teď, přihlašovací formulář je dispozici do 17. září pod tímto odkazem. Po tomto datu se už přihlásit nebude možné.

Poplatky zůstávají beze změn, členové ČSH a Hemojunioru zaplatí 500,- Kč, nečlenové 1000,- Kč, děti členů do 18 let mají přístup zdarma, děti nečlenů za 500,- Kč. To se týká jen těch, kdo využijí noclehu z pátku na sobotu. Členové ČSH a Hemojunioru, kteří v hotelu přespávat nebudou a zúčastní se jen sobotního odborného programu, zaplatí 200,- Kč, nečlenové 400,- Kč, děti členů do 18 let mají vše zdarma, za děti nečlenů je třeba zaplatit 200,- Kč. Účastnický poplatek zahrnuje i celodenní občerstvení.

Zašlete ho prosím na účet ČSH bankovním převodem nejpozději do 6. října. V případě, že do uvedeného data poplatek neuhradíte, budeme nuceni rezervace zrušit.

Bankovní spojení:
UniCredit Bank
Účet číslo: 2109200873/2700
Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno a poznámku TOP HOTEL

V případě zájmu můžeme zprostředkovat prodloužené ubytování v Top hotelu i ze soboty na neděli, případně na další dny. Hotel si účtuje za jednolůžkový pokoj 2013,- Kč, za dvoulůžkový 2243,- Kč, cena zahrnuje snídani a městský poplatek.

Součástí setkání bude také sobotní výroční Konference ČSH, podle stanov tentokrát volební. Všichni členové svazu projednají důležité zásadní otázky a budou volit složení Rady ČSH na další období. Předpokládaný začátek konference je v 16:00 hod.