Rekondice dospělých - naposledy do Bystrého?

8. 4. 2024

ČSH

Featured imageBěhem ankety, po posledním pobytu, jste projevili zájem se opět vrátit do Hotelu Bystré ve stejnojmenné obci, nedaleko Poličky. Více o hotelu https://www.hotel-bystre.cz/. Tentokrát je pro nás rezervován termín 10. - 17. května 2024. Přičemž začneme páteční večeří a končit budeme další pátek obědem. Tím je naznačeno, že opět bude zajištěna plná penze. Chybět nebude bazén, vířivka, rehabilitace, výlety a společenské večery.

Většina hemofilické populace je znalá průběhu pobytů, přesto rádi poskytneme případné další informace. Zásadní však je, že hotel je rezervován jen pro nás. Pouze hotelová restaurace bude k dispozici také dalším hostům. Byť hotel každoročně zdražuje, v roce 2023 jsme vám ceny nenavyšovaly. Tentokrát však již musíme k určitému zdražení přistoupit.

Hemofilici, kteří jsou členy ČSH, řádně platícími členské příspěvky a jejich děti (do 12 let, požadující dětskou porci při stravování) budou mít pobyt za 2.800 Kč. Řádní členové nehemofilici, hemofilici nečlenové a ostatní děti hemofiliků (do 18 let) budou hradit 4.000 Kč. Ostatní účastníci zaplatí reálné náklady, 1.080 Kč dospělý resp. 920, Kč dítě za noc s plnou penzí. Celý pobyt tedy dospělého vyjde na 7.560,- Kč, dítě pak na 6.440,- Kč.

Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím mailu m.skorepa@hemofilici.cz, případně vyplněním elektronického formuláře.

Jak naznačuje název tohoto příspěvku, ohlížíme po dalších možnostech a pro rok 2025 bychom se již mohli podívat jinam. Pokud byste měli nějaký zajímavý tip, neváhejte jej zaslat na výše uvedený mail. A jaké jsou požadavky?

Ubytování pro cca 50 osob s plnou penzí, alespoň ve 20 pokojích s vlastním sociálním zařízením. Alespoň část pokojů dostupná bez vyššího množství schodů. Dalšími požadavky jsou bazén se schody, s možností celodenního využití (příp. v nějaké vyhrazené časy). Vhodná je možnost využívání vířivky, sauny. Dále společenská místnost (salonek, konferenční sál), kde bychom mohli mít společné zázemí, tedy prostor, který pojme kompletní osazenstvo (volně přístupný v kteroukoliv denní či noční dobu). V ideálním případě též prostor pro rehabilitaci (4 lehátka), aby nemusela probíhat ve společenské místnosti. Lokalita asi není úplně rozhodující, sjíždíme se z celé republiky, tak či tak to někdo bude mít dál, jiný blíž. Prosím myslete i na finanční možnosti svazu, odkazy na 5* hotely asi posílat netřeba.

Předem děkujeme za vaše tipy.