Aktualizace informací k letnímu táboru

20. 2. 2019

ČSH

Featured image

Vzhledem k náhlému uzavření Rekreačního střediska Zubří, o kterém jsme informovali začátkem února, jsme byli nuceni hledat alternativní variantu, jak uskutečnit Letní hemofilický tábor 2019. Dobrou zprávou je, že se nám podařilo najít řešení a tábor tedy proběhne, museli jsme ale přistoupit k několika kompromisům. Zásadní novinkou je změna termínu tábora, který nyní proběhne od 28. července do 8. srpna 2019. Jedná se tedy o zkrácený termín od neděle do čtvrtka, místo tradičních dvou týdnů potrvá tábor 11 dní. Lokalita zůstává v oblasti Vysočiny, útočiště nám poskytne Penzion Šafránkův Mlýn (www.safrankuvmlyn.cz). Ubytování bude tentokrát zajištěno v budově, areál nám ale poskytne dostatek možností pro venkovní vyžití (nachází se na samotě, obklopen přírodou), stejně jako prostory pro lékařské zázemí a fyzioterapii včetně vlastního bazénu.

Vzhledem k vyšším cenám v tomto areálu rozhodla Rada ČSH o ponechání výše pobytového poplatku ve stejné výši, jaká byla původně avizována, i přes zkrácenou dobu trvání tábora. Poplatky jsou následující:

  • 3.300,- Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5.300,- Kč pro jejich sourozence
  • 7.560,- Kč pro ostatní účastníky

V ceně je zahrnuto:

  • Doprava dětí z a do Prahy, v případě zájmu i Ostravy a Olomouce
  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Zajištění společné dopravy z Prahy zůstává v platnosti i přes změnu data a místa konání. Doprava z Ostravy (s možnou zastávkou na okraji Olomouce) bude rovněž zajištěna, pokud bude projeven dostatečný zájem.

Přihlašovat se lze elektronicky, vyplněním formuláře. Prosíme, abyste všechny údaje v přihlášce vyplňovali pečlivě. Přihlášky, které prostřednictvím formuláře přišly doposud, zůstávají v platnosti a rodiče přihlášených dětí obdrží aktuální informace rovněž e-mailem. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu hornik.vojta@gmail.com, případně na tel. 739 472 735 (Vojtěch Horník).

Termín pro podávání přihlášek je prodloužen do 31. března 2019, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte.

Přihlášeným účastníkům budou podrobnější informace o táboře, dopravě, platbách apod. zaslány v průběhu dubna.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat hlavního vedoucího na výše uvedených kontaktních údajích.

Těšíme se na Vás v nové lokalitě a věříme, že pro Vás změny nepředstavují přílišné komplikace.