Chladící gely pro hemofiliky

29. 5. 2019

ČSH

Featured image

Firma Medi-Globe s.r.o., která vyrábí produkty pro minimálně invazní metody v základních oblastech urologie a gastroenterologie věnovala Českému svazu hemofiliků 400 kusů chladících gelů, které mohou pomoci nejenom při krvácení do kloubů a svalů, ale i zmírnění bolesti s tím související a následné regeneraci. Dar převzal z rukou jednatele firmy Thomase Garbeho předseda ČSH Martin Bohůn a společně s ním dlouholetý člen našeho spolku Vladimír Mik, který se velkou měrou zasloužil o získání tohoto daru.

Gelové sáčky, které jsou ve dvou velikostech, jsou již nyní k dispozici hemofilikům na rekondičním pobytu v Rokytnici v Orlických horách. Další distribuce bude probíhat prostřednictvím dalších svazových akcí, které připravujeme – letní hemofilický tábor nebo podzimní mezigenerační setkání v Jihlavě. Členům ČSH můžeme zaslat i dobírkou, stačí projevit zájem na info@hemofilici.cz.

Tímto bychom rádi poděkovali společnosti Medi-Globe s.r.o. za podporu a vstřícnost, které si velmi vážíme. Dále pak Vláďovi, který věnoval svůj čas i energii, že dobrá věc se podařila! Vřelé díky vám všem.