Duben plný oslav

3. 4. 2014

ČSH

Featured image

Oslavy Světového dne hemofilie se blíží, tady jsou bližší informace. Přímo v den „D“ ve čtvrtek 17. dubna projde částí Prahy průvod upozorňující na hemofilii. Odstartuje z Palackého náměstí v 16:00 hod. Tady najdete jasně červený a dobře viditelný stánek. Průvod v čele s ambassadorkou Janou Doleželovou by měl trvat zhruba 50 minut s vyvrcholením u kašny na Náměstí Kinských na Smíchově.

Ta se červeně rozsvítí ve stejnou chvíli jako kašna na Moravském náměstí v Brně. Všichni účastníci průvodu se mohou těšit na hudební vystoupení dívčí kapely 5Angels, která se stala uměleckým partnerem akce. Děvčata mají za sebou vlastní muzikál, řadu tuzemských i zahraničních vystoupení a duety s hvězdami jako Karel Gott či Michal David. O občerstvení se postará firma Čajová květina se svým mobilním Matcha Tea barem. Návštěvníci v něm budou moci ochutnat teplé i studené nápoje z tohoto BIO zeleného japonského čaje, který je nabitý minerály, vitaminy a antioxidanty. Oficiální konec programu je plánován na 18:30 hod.

Stále jsou v prodeji trička, šály či placky v symbolické červené barvě s logem „Podporuji léčbu hemofilie“ prostřednictvím e-shopu www.podporujihemofiliky.cz. Pokud už je máte, nezapomeňte je sebou vzít 17. dubna. Facebooková stránka Podporuji hemofiliky informuje o novinkách, zákulisních informacích a fotkách z průběhu kampaně.

O týden později, v sobotu 26. dubna, se členové svazu a Hemojunioru sejdou na jindřichohradecké úzkorozchodné železnici. Alespoň ti, kteří projevili zájem prostřednictvím přihlašovacího formuláře na našich webových stránkách. Se všemi, kteří tak učinili, počítáme, a na jejich emailovou adresu jim v brzké době zašleme podrobnější informace. Jelikož jsme museli nahlásit konečné počty účastníků provozovateli, již není možné se dále hlásit. Děkujeme za pochopení.

Oslavme tyto dny v co nejhojnějším počtu a připomeňme si společně Světový den hemofilie. Těšíme se na setkání.

Související články:

[widgetkit id=63]