I příští rok do Lednice

23. 12. 2014

ČSH

Featured image

Jak už víte, také následující ročník rekondice dospělých se odbude v Lednici. Má už pevný termín od 15. do 23. května. Ani v dalších organizačních otázkách nedošlo k žádné změně. Pro zájemce máme připravené ubytování, snídaně a obědy, individuální rehabilitace (pouze pro hemofiliky), léčebné koupele a bazén.

Změnily se ale ceny Rozhodli jsme se více zvýhodnit platící členy svazu, takže úhrady budou následující: hemofilici a nemocní von Willebrandovou chorobou, řádní členové, budou platit 2000,- korun, ostatní členové rovněž tak, ale v ceně nebudou mít léčebné koupele. Ty si musí každý zaplatit sám podle výběru a ceníku. Ostatní zájemci uhradí plnou cenu, ale nikoliv ceníkovou, nýbrž tu s přihlédnutím k dohodě ČSH s lázněmi na slevách. Reálně to tedy bude asi 3500,- Kč + vybrané procedury.

Přihlašovat se můžete již nyní mailem na m.skorepa@hemofilici.cz nebo pomocí tohoto formuláře. S ohledem na snížení ceny očekáváme mírný nárůst zájemců, v případě, že by přesáhl kapacitní možnosti, dostanou přednost dříve přihlášení.