Jedeme do Ondrášova dvora

4. 3. 2012

ČSH

Featured image

Společně s novým webem přinášíme i zprávu všem, kteří se budou chtít zúčastnit letního hemofilického tábora v Ondrášově dvoře. Přihlášky jsou k dispozici online, neváhejte, místa jsou opět limitována.


Termín:
14.7.-28.7.2012 pod vedením starých známých vedoucích a zdravotníků.

Kdo se tábora může zúčastnit?
Děti, které absolvovaly nejméně první ročník povinné školní docházky. Horní hranice věku je stanovena na 18 let. Pro zájemce ze vzdálených končin naší republiky opět pojede autobus z pražské FN Motol přímo do Ondrášova dvora. S touto nabídkou lze počítat i při zpáteční cestě z tábora.

Cena:
Kompletní cena za pobyt včetně stravy je předběžně stanovena na 3 800,- Kč pro účastníky s hemofilií a von Willebrandovou chorobou, na 4 600,- Kč pro ostatní účastníky (sourozence a případně kamarády hemofiliků).

Jak se přihlásit?
Závaznou přihlášku najdete na webových stránkách na tomto místě a můžete ji nejpozději do 31. března 2012 vyplnit online, dbejte na pečlivé uvedení všech údajů. V případě odhlášení dítěte z tábora kontaktujte neprodleně Martina Bohůna na tel. 723 487 239. Podrobné informace o platbě a táboře samotném budou rozeslány během května 2012. S přihláškami prosím neotálejte, místa jsou opět limitována a upřednostníme hemofiliky a účastníky s von Willebrandovou chorobou. Všem, na koho se už nedostane se touto cestou omlouváme.

I letos uvítáme náměty, nápady a přání k programu tábora. Chceme, aby se děti na táboře cítily co nejspokojeněji a prožily si jej podle svých představ. Rovněž budeme rádi za jakýkoliv finanční či věcný dar, kterým náš tábor obohatíte.

Na shledanou v Ondrášově dvoře se těší vedoucí a zdravotníci.