Lednice 2012

1. 2. 2012

ČSH

Featured image

Také letos vás na rekondici dospělých hemofiliků zveme do Lednice. Pobyt se uskuteční v termínu od 18. do 26. května. Po zkušenostech s velkým zájmem v loňském roce vás již nyní prosíme o co nejrychlejší přihlášení.

Omlouváme se, že pravděpodobně nebudeme schopni uspokojit zájem všech osob, které chtějí hemofiliky doprovázet. Kapacita objektu je 31 osob, přičemž 23 míst je vyhrazeno pro hemofiliky a 3 pro fyzioterapeutky. Navýšení míst pro rodinné příslušníky bude možné pouze v případě nenaplnění kapacity míst pro hemofiliky.
Předpokládaná cena pro hemofiliky - členy ČSH, pravidelně platící členské příspěvky - je 2700,- Kč. Pro ostatní zájemce je cena stanovena v závislosti na nákladech, cca 4500,- Kč včetně procedur. Cena zahrnuje snídaně od organizátorů přímo na místě a oběd v místních restauracích. Hemofilikům samozřejmě nebude chybět odborná rehabilitace. Každý den (kromě dne příjezdu a odjezdu) bude k dispozici bazén, ve všední dny též vířivé, perličkové nebo jodobromové koupele v místních lázních. V případě nezájmu o koupel bude její cena z celkové částky odečtena. O případných dalších službách je možno se informovat na www.lednicelazne.cz.

Přihlásit se můžete nejpozději do 31. března 2012 pomocí formuláře zde, případně e-mailem na m.skorepa@hemofilici.cz nebo telefonicky na 777 078 509. Přednost budou mít dříve přihlášení zájemci. Na uvedených kontaktech získáte také případné další informace.

Za organizátory se na setkání těší

Michal Skořepa

Informace o loňském pobytu naleznete zde