Letní hemofilický tábor se vrací do Zubří

7. 1. 2021

ČSH

Featured image

Pokud situace dovolí, i v letošním roce bychom rádi uskutečnili tradiční dětský hemofilický tábor, níže naleznete informace o cenách a přihlašování. POZOR, ZMĚNA TERMÍNU! Tábor se uskuteční od 21. do 31. srpna 2021 ve známé lokalitě Rekreačního střediska Zubří u Nového Města na Moravě. Můžete se těšit na osvědčený tým vedoucích a zdravotníků z předcházejících let, tábornickou štafetu přebírá Michael Bereň, který bude od příštího roku hlavním vedoucím.

Na pobytových poplatcích se od minulého tábora nic nemění, a zůstávají na třech úrovních:

  • 3.300 Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou
  • 5.300 Kč pro jejich sourozence
  • 7.560 Kč pro ostatní účastníky

Poplatky jsou nastaveny tak, aby byli zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou. V ceně tábora je zahrnuto:

  • Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)
  • Základní úrazové pojištění
  • Doprava na výlety
  • Celkový chod tábora

Přihlašování dětí na tábor je možné prostřednictvím tohoto formuláře. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu michael.beren@email.cz, případně na tel. 721 738 541. Termín pro podávání přihlášek je do 31. března 2021, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte. Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy se zastávkami na okraji Olomouce a Brna. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených kontaktních údajích.