Letní tábor na Vysočině

21. 2. 2014

ČSH

Featured image

Definitivní rozhodnutí padlo o místě konání dětského letního tábora. Z beskydských hor a lesů směřujeme do samého srdce Vysočiny. Rekreační středisko Ondrášův dvůr vystřídá Zubří u Nového Města na Moravě, věříme, že pro nás stejně úspěšné.

Na rozjezd jsme v letošním roce zvládli rezervovat pouze týden, a to od 16. do 23. srpna. Tradičních 14 dní se vrátí až v roce příštím, termín máme již rezervovaný. Můžeme předeslat, že opět v srpnu.

Letos se na vás budou těšit staří známí lékaři, fyzioterapeutky, zdravotní sestřička a tým vedoucích. Cenu za pobyt ještě dolaďujeme, informaci vám přineseme v brzké době. Již nyní se ale můžete přihlašovat prostřednictvím tohoto formuláře, nejpozději do 31. března. Dbejte na pečlivé uvedení všech údajů.

Účastnit se mohou děti s hemofilií a von Willebrandovou chorobou, jejich sourozenci, případně kamarádi. Spodní hranice věku je absolvování nejméně prvního ročníku povinné školní docházky, horní hranice věku je stanovena na 18 let. S přihláškami prosím neotálejte, místa jsou opět limitována a upřednostníme hemofiliky a účastníky s von Willebrandovou chorobou. Všem, na koho se už nedostane se touto cestou omlouváme.

Pro zájemce bude opět vypraven autobus z pražské FN Motol přímo do Zubří. S touto nabídkou lze počítat i při zpáteční cestě z tábora.

![](https://www.rszubri.cz/ "RS Zubří")

Výběr místa za Ondrášův dvůr nebyl vůbec jednoduchý. Navštívili a kontaktovali jsme několik lokalit. Po vzájemných konzultacích lidí zainteresovaných do pořádání tábora jsme rozhodli, že našim požadavkům a momentální situaci nejlépe vyhovuje RA Zubří. V rozhodování nám pomohly i získané reference od některých dalších sdružení, navštěvujících tento areál. Je nám líto, že nemůžeme nabídnout více dní než jen týden. Věříme však, že to příliš neovlivní účast. Našim cílem rozhodně není organizovat tábory jen na týden. Letošní rok je výjimka, jelikož nám provozovatel z kapacitních důvodů nebyl schopen přidělit více dní. Protože hodláme využívat služeb tohoto střediska také v budoucnu, je pro nás prospěšný i týden.

Pro další informace volejte 723 487 239 (Martin Bohůn) nebo pište na m.bohun@hemofilici.cz. Více informací o rekreačním středisku naleznete na www.rszubri.cz

Těšíme se na viděnou s táborníky v Zubří.