Letní hemofilický tábor v roce 2023 se vrací do Zubří

12. 1. 2023

ČSH

Featured image

Po roční přestávce se opět vracíme do Zubří na Vysočině. Pro všechny účastníky, kteří zde již byli, je to jistě vítaná zpráva. Kolektiv vedoucích a zdravotníků přivítá táborníky v neděli 9. července a pobyt končí v pátek 21. července.

Letní hemofilický tábor se uskuteční v termínu od neděle 9.7. do pátku 21.7.2023 v Rekreační středisku Jasenka v Zubří, evidenční číslo 57, Nové Město na Moravě 592 31, (49.5791511N, 16.1248836E).

Hlavním vedoucím bude Daniel Šimek, o administrativní stránku se postarají zástupci vedení ČSH Marek Šimoník a Martin Bohůn. Zdravotní dohled zajistí opět FN Brno pod vedením doc. MUDr. Jana Blatného, Ph.D. a fyzioterapeutky Mgr. Marie Katzerové. Ubytování táborníků bude v 10 chatkách po 4 lůžkách včetně pokojů v hlavní budově. Zázemí nám poskytne hlavní zděná budova, ve které budeme mít zajištěno stravování, ošetřovnu, individuální rehabilitaci a společenskou místnost pro táborové aktivity při nepřízni počasí. Většinu aktivit ale plánujeme především venku na louce, lese a přilehlém rybníku v pěkné krajině Vysočiny.

Na pobytových poplatcích dochází vlivem celkového zdražení k nárůstu cen. Náklady na osobu činí 1.100 ,- Kč/den. Podotýkáme, že areál je rezervovaný jenom pro naši skupinu! Rada ČSH odsouhlasila tradičně tři úrovně:

5.000 Kč pro účastníky s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou

7.000 Kč pro jejich sourozence

12.000 Kč pro ostatní účastníky

Poplatky jsou nastaveny tak, aby byli zvýhodněni účastníci s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou.

V ceně tábora je zahrnuto:

Ubytování, strava (5x denně + celodenní pitný režim)

Základní úrazové pojištění

Doprava na výlety

Celkový chod tábora

Přihlašování dětí na tábor je možné prostřednictvím tohoto formuláře. Do 14 dnů od odeslání formuláře očekávejte e-mailem potvrzení, že jsme přihlášku zaevidovali. V případě, že by Vám potvrzení nepřišlo, ozvěte se prosím na e-mailovou adresu m.bohun@hemofilici.cz, případně na tel. (+420) 723 487 239. Termín pro konec podávání přihlášek zatím není, nicméně pokud máte zájem se tábora zúčastnit, s přihlašováním neotálejte. Z důvodu omezené kapacity ubytování se může stát, že budeme nuceni přihlašování stopnout. Tábora se mohou zúčastnit děti, které absolvovaly nejméně první třídu základní školy, horní věková hranice je 18 let. Připravujeme již tradičně společnou dopravu z Prahy a v případě dostatečného zájmu i z Ostravy se zastávkami na okraji Olomouce a Brna.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na výše uvedených kontaktních údajích.

Podívejte se na jak nám letos na táboře bylo krásně 😊