Léto v Ondrášově dvoře

30. 1. 2013

ČSH

Featured image

Pojeďte s námi na náš tradiční tábor do Ondrášova dvora. Tým vedoucích a zdravotníků se už na vás těší. Neváhejte se zasláním přihlášky, místa jsou opět limitována. Zvýhodněni budou samozřejmě hemofilici a jedinci s von Willebrandovou chorobou.

Termín:
27.7.-10.8.2013

Kdo se tábora může zúčastnit?
Děti, které absolvovaly nejméně první ročník povinné školní docházky. Horní hranice věku je stanovena na 18 let. Pro zájemce ze vzdálených končin naší republiky opět pojede autobus z pražské FN Motol přímo do Ondrášova dvora. S touto nabídkou lze počítat i při zpáteční cestě z tábora.

Cena:
Kompletní cena za pobyt včetně stravy je PŘEDBĚŽNĚ stanovena na 3.800,-Kč pro účastníky s hemofilií a von Willebrandovou chorobou, na 4.600,-Kč pro ostatní účastníky (sourozence a případně kamarády hemofiliků).

Jak se přihlásit?
Závaznou přihlášku najdete na tomto místě a můžete ji nejpozději do 31. března vyplnit online, dbejte na pečlivé uvedení všech údajů. V případě odhlášení dítěte z tábora kontaktujte neprodleně Martina Bohůna na tel. 723 487 239. Podrobné informace o platbě a táboře samotném budou rozeslány během května 2013. S přihláškami prosím neotálejte, místa jsou opět limitována a upřednostníme hemofiliky a účastníky s von Willebrandovou chorobou. Všem, na koho se už nedostane se touto cestou omlouváme.

I letos uvítáme náměty, nápady a přání k programu tábora. Chceme, aby se děti na táboře cítily co nejspokojeněji a prožily si jej podle svých představ. Rovněž budeme rádi za jakýkoliv finanční či věcný dar, kterým náš tábor obohatíte.

Na shledanou v Ondrášově dvoře!

Fotografie z předešlých ročníků LHT najdete v rubrice Fotogalerie
O tom, jak tábor probíhal v roce 2012 se můžete dočíst zde

Video pořízené na dětském táboře v Ondrášově dvoře v roce 2012

Zdroj: MEDITORIAL