Pojeďte do Lednice

6. 3. 2013

ČSH

Featured image

Letošní rekondice dospělých hemofiliků se opět uskuteční v Lednici, prakticky ve shodném termínu jako vloni, a to od 17. do 25. května. Vzhledem k velkému zájmu o pobyt v minulých letech, prosíme o co nejrychlejší přihlášení. Předem se omlouváme, pokud nebudeme schopni uspokojit všechny zájemce, kapacita objektu je 30 osob.

Předpokládaná cena pro hemofiliky - členy ČSH, pravidelně platící členské příspěvky - je 2900,- Kč. Pro ostatní zájemce je cena stanovena v závislosti na nákladech, cca 4500,- Kč včetně procedur. Cena zahrnuje snídaně od organizátorů přímo na místě a oběd v místních restauracích. Hemofilikům samozřejmě nebude chybět odborná rehabilitace. Obden, počínaje sobotou by měl být k dispozici bazén, ve všední dny též vířivé, perličkové nebo jodobromové koupele v místních lázních. V případě nezájmu o koupel bude její cena z celkové částky odečtena. O případných dalších službách je možno se informovat na www.lednicelazne.cz.

Více informací o pobytu naleznete v článcích z minulých let, fotodokumentaci v rubrice fotogalerie.

Přihlásit se můžete nejpozději do 31. března 2013 pomocí formuláře zde (preferované přihlášení), případně e-mailem na m.skorepa@hemofilici.cz nebo telefonicky na 777 078 504. Přednost budou mít dříve přihlášení zájemci. Na uvedených kontaktech získáte také případné další informace.

Za organizátory se na setkání těší

Michal Skořepa