Pozvánka pro všechny Jihočechy

27. 2. 2015

ČSH

Featured image

Už několik let probíhají v režii svazu regionální semináře s cílem pomoci se orientovat ve všem, co s hemofilií souvisí, nejen členům, ale všem, kdo se s hemofilií potýkají. A také jejich partnerům, rodičům, přátelům – zkrátka všem, koho to zajímá. V dubnu se setkání uskuteční v Hluboké nad Vltavou.

Vše je připraveno na 11. dubna v hotelu Podhrad, předpokládaný začátek v 10.00 hodin. K dispozici bude konferenční místnost, malý salonek pro individuální setkání, možnost ukázky individuální rehabilitace a řada dalších zajímavostí. V případě zájmu se o malé děti postarají profesionální chůvy.

Informace přednesou odborníci na slovo vzatí, například specializovaný ortopéd z motolské nemocnice v Praze MUDr. Petr Teyssler, fyzioterapeutka zabývající se rehabilitací hemofiliků v Brně Mgr. Marie Katzerová, hematologové center pro děti a dospělé v Českých Budějovicích MUDr. Ivan Vonke a MUDr. Pavel Timr a další. Přínosem je možnost setkání s nimi mimo oficiální prostory ordinací při přátelském pohovoru.

Zváni jsou všichni členové ale i nečlenové ČSH/Hemojunioru, program, včetně občerstvení a oběda mají zadarmo. Totéž se týká vždycky jednoho doprovodu dospělého a rodičů dětí.

Využijte takové možnosti, zatím se všechna podobná setkání v mnoha českých regionech setkala s velkým úspěchem a hlavně – přinesla výsledky. Přihlásit se můžete do 20. března telefonicky na čísle 723 487 239, emailem info@hemofilici.cz, případně vyplněním tohoto formuláře.

Bližší informace o posledním podniku v Ostravě neleznete pod tímto odkazem, případně v sekci Naše akce - Workshopy naleznete ohlasy i z dalších krajů.