Rekondice dospělých 2019 v novém

23. 12. 2018

ČSH

Featured image

Po třech letech v penzionu Ohrada jsme se rozhodli pro změnu. Tentokrát zavítáme do Orlických hor, konkrétně do hotelu Rokytenka v Rokytnici v Orlických horách. Opět jde o objekt v pěkném prostředí, který bude rezervovaný pouze pro nás. K dispozici bude bazén, vířivka, sauna, herna, společenská místnost, salónek restaurace, venkovní prostranství vč. posezení a dětského hřiště. Více informací o objektu naleznete na www.rokytenka.cz. Z hotelu je to kousek na náměstí dvoutisícového městečka. V blízkém okolí je mnoho zajímavých míst, kam je možné vyrazit na výlet.

Přes uvedenou změnu věřím, že nás opět čeká příjemně strávený týden, vyplněný rehabilitací, koupáním, relaxací ve vířivce či sauně, dobrým jídlem a společným posezením. Jistě nebudou chybět večery s kytarou, pingpongový turnaj a další aktivity, ke kterým bychom rádi doplnili i odborný program a návštěvu odborníka z oboru hematologie či jiné problematiky, která je nám blízká.

Účastnický poplatek jsme se rozhodli neměnit a činí tak pro členy ČSH (řádně platící členské příspěvky) 2.200,- Kč (platí i pro dítě hemofilika). Pro ostatní zájemce je cena za dospělou osobu 645,- Kč/noc, za dítě do 12 ti let 450,- Kč/noc. V ceně je plná penze se vstupem do wellness. Nehemofiličtí členové nemají v ceně rehabilitaci.

A kdy že se bude pobyt konat? Tradičně v květnu, tentokrát v termínu od 18. do 25. 5. 2019. Přihlašovat se můžete již nyní na prostřednictvím emailu m.skorepa@hemofilici.cz, nebo tohoto online formuláře.

Na společné setkání se za organizátory těší Michal Skořepa.