Rekondice dospělých 2022

16. 2. 2022

Michal Skořepa

Featured image

Zveme vás na tradiční rekondiční pobyt pro dospělé hemofiliky, který i letos proběhne v obci Bystrá nedaleko Poličky, v termínu 20.5. - 27.5.2022.

Po dvouletém tápání, jsme našli objekt, do kterého pojedeme opakovaně. Pobyt se opět uskuteční v Hotelu Bystré ve stejnojmenné obci, nedaleko Poličky. Více o hotelu https://www.hotel-bystre.cz/. Věříme, že se nám letos konečně povede dodržet plánovaný termín, který je 20. – 27. 5. Začínat budeme večeří, končit obědem. Tím je naznačeno, že opět bude zajištěna plná penze.

Chybět nebude bazén, vířivka, rehabilitace, výlety a společenské večery. Většina hemofilické populace je znalá průběhu pobytů, přesto rádi poskytneme případné další informace. Zásadní však je, že hotel je rezervován jen pro nás. Pouze hotelová restaurace bude k dispozici také dalším hostům.

S ohledem na zvýšení ceny ubytování a další finanční komplikace, jsme byli nuceni drobně navýšit ceny. Hemofilici, kteří jsou členy ČSH, řádně platícími členské příspěvky a jejich děti (do 12 let, požadující dětskou porci při stravování) budou mít pobyt za 2.200 Kč. Řádní členové nehemofilici, hemofilici nečlenové a ostatní děti hemofiliků (do 18 let) budou hradit 3.300 Kč.

Ostatní účastníci zaplatí reálné náklady, 850 Kč dospělý / 680,- dítě za noc s plnou penzí. Celý pobyt tedy dospělého vyjde na 5950,- Kč, dítě pak na 4760,- Kč.

Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím elektronického formuláře na webu hemofilici.cz, případně emailem na m.skorepa@hemofilici.cz.