Rekondice dospělých 2023

15. 1. 2023

ČSH

Featured image

Již potřetí navštívíme Hotel Bystré ve stejnojmenné obci, nedaleko Poličky.

Více o hotelu https://www.hotel-bystre.cz/.

Drobné problémy byly s termínem, a abychom nemuseli měnit období, kdy se pobyt koná, museli jsme jej pro letošek o den zkrátit.

Akce tedy proběhne 13. – 19. 5., přičemž začínat budeme sobotní večeří, končit pak pátečním obědem. Tím je naznačeno, že opět bude zajištěna plná penze.

Chybět nebude bazén, vířivka, rehabilitace, výlety a společenské večery.

Většina hemofilické populace je znalá průběhu pobytů, přesto rádi poskytneme případné další informace. Zásadní však je, že hotel je rezervován jen pro nás. Pouze hotelová restaurace bude k dispozici také dalším hostům.

Cena ubytování se opět zvýšila, nicméně s ohledem na zkrácení pobytu, ponecháváme účastnické poplatky ve stejné výši jako vloni.

Hemofilici, kteří jsou členy ČSH, řádně platícími členské příspěvky a jejich děti (do 12 let, požadující dětskou porci při stravování) budou mít pobyt za 2.200 Kč. Řádní členové nehemofilici, hemofilici nečlenové a ostatní děti hemofiliků (do 18 let) budou hradit 3.300 Kč.

Ostatní účastníci zaplatí reálné náklady, 940 Kč dospělý / 750,- dítě za noc s plnou penzí. Celý pobyt tedy dospělého vyjde na 5640,- Kč, dítě pak na 4500,- Kč. Přihlašovat se můžete již nyní prostřednictvím elektronického formuláře na webu, případně emailem na m.skorepa@hemofilici.cz.