Vítejte na novém webu

5. 3. 2012

ČSH

Featured image

Vážení členové, příznivci a návštěvníci webu ČSH, dovolujeme si vám předložit novou podobu svazových stránek. Ty předchozí splnily svůj účel, odpovídaly technickým i designérským požadavkům své doby, ale ta jde dál. Proto jsme se rozhodli dát webu nový kabát. Doufejme, že i pro vás přátelštější, přehlednější a užitečnější. Základní struktura zůstala stejná, mnohé rubriky také, jen se v některých případech jejich seznam zjednodušil.

Kromě základních informací na hlavní stránce tu opět najdete fakta o ČSH, jeho historii, hospodaření a také zápisy z jednání Rady ČSH a dalších orgánů. Zase nescházejí rady k léčbě, probereme otázky sociální a tak dále.
Novinkou je, že diskuse se už nebude odvíjet pod jednotlivými články, ale v samostatné rubrice. Tím budou i názory čtenářů webu stále na očích a nezmizí s článkem v historii. Kromě toho samozřejmě může každý vytvořit nové téma k diskusi. Věříme, že novou formu využije víc členů než dosud a budou se tak podílet na tvorbě nejen webu, ale i svazového života. K tomu, aby bylo možné snadněji na příspěvky odpovídat, případně aby si mohli jednotliví přispívatelé vyměňovat i názory přímo, vznikly nové možnosti patrné okamžitě při otevření záložky „Diskuse.“ Z toho důvodu bude také nutné se k diskusi a komentářům jednotlivých článků přihlásit. Nikoliv pro nějakou cenzuru či sledování, ale prostě proto, aby systém lépe fungoval. Tak, jak je tomu v drtivé většině podobných webů.

Budeme také mít možnost vkládat do webu videa. Nejen ta, která pocházejí ze zdrojů rady, ale i všech, kdo o to budou mít zájem a nějaké zajímavé záběry pošle. Zcela novou funkcí je pak možnost vyhledávání podle klíčových slov. To na dosavadních stránkách citelně chybělo a mnoho zajímavých informací tak zapadlo do množství všech ostatních. Tlačítko pro vyhledávání najdete vpravo nahoře.

Po nějakou dobu bude k dispozici i pohled do starých stránek, aby přeci jen úplně všechny informace – a mnohé z nich skutečně důležité – nezapadly. Stačí se tam podívat jediným kliknutím. Všechny rubriky ještě nejsou zcela obsazené, budou se doplňovat postupně.

Rada ČSH uvítá každý názor na vzhledu funkci a potřeby webu. Od všech, komu záleží na tom, aby tento základní komunikační prostředek plnil svou úlohu co nejlépe a nejpraktičtěji. Názory prosím pište sem.

Přejeme vám, aby se web líbil a aby sloužil ku prospěchu nás všech.