Zase Vánoce a další Nový rok

23. 12. 2015

ČSH

Featured image

Je to takový obyčej, že si lidé vzájemně v tomto období přejí jen to nej, nej, nej… Připojuje se i svazová Rada s přáním toho nejlepšího všem členům, rodinným příslušníkům i ostatním sympatizantům. Máme za sebou rok, v němž pokračovalo tažení s cílem co nejvíc přispět všem potřebným ve snaze o příjemný a klidný život, ve snaze předat co nejvíce užitečných rad a poznatků, ve snaze co nejlépe hájit zájmy svých členů. Hodně se toho podařilo, ale leccos přes veškerou snahu nikoliv – inu, tak už to v životě bývá. Věřte, že jsme se snažili o maximum možného, že se Rada upřímně snažila udělat to nejlepší.

Ujišťujeme vás, že tomu tak bude i v příštím roce, že úsilí nepoleví, že i nadále budou hlavní cíle ty, které pomohou především členům.

Užijte si teď klidné a krásné Vánoce, uzavřete s úspěchem právě končící rok a do dalšího vykročte razantně, s pevnými cíli a hlavně v dobré pohodě a s co nejlepším zdravím. Obklopeni těmi nejbližšími, zahrnutí a zahrnující láskou, pochopením a tím nejpříjemnějším, co si dovedete představit. Těšíme se, že se budeme i v roce 2016 hojně potkávat a že se nám bude dařit plnit vše, co si nejvíc přejete.

Vaše Rada ČSH