Dokumenty

Průkaz hemofilika, stanovy, výroční zprávy,
objednávky publikací apod.

Diskuse

Přidejte svůj názor
do diskuse

Naše akce

Informace o pořádaných akcích

Vytisknout
zář
11

Hemofilie a Von Willebrandova choroba z pohledu žen

Ženy a dívky s dědičnými poruchami krvácení jsou pro naši komunitu velmi důležité a proto jsme se už v minulém roce rozhodli uspořádat první setkání, kde budou hemofilie a Von Willebrandova choroba (VWch) hlavním tématem.

Mnoho žen často zažila buď nesprávnou, velmi pozdní nebo žádnou diagnózu. Kvalita života žen a dívek žijících s hemofilií, VWch a dalšími vzácnými krvácivými poruchami byla - a stále je - vážně ovlivněna. To je pro ženy a dívky nejen u nás, ale po celém světě nešťastná realita.

Vytisknout
zář
10

Rekondice dospělých - říjen 2021

Dovolujeme si vám nabídnout několik posledních míst na rekondičním pobytu dospělých hemofiliků, konaném v termínu od 10. do 17. října. Více o pobytu i způsobu přihlášení naleznete v původním článku zde, přičemž termín platí výše uvedený.

Vytisknout
srp
03

Rhodos 2021

Krátce po zveřejnění článku o zájezdu do Řecka, jsme obdrželi další dva příspěvky od účastníků. Nestává se často, aby některá z akcí měla tolik psaných ohlasů a vzhledem k tomu, že si vážíme všech, přinášíme je v rámci nového článku. Doplněním do toho původního by se mohlo stát, že by zapadly. Není to tedy informace o dalším zájezdu, jak by mohl jiný název článku napovídat.

Vytisknout
čec
28

Řecko 2020

V názvu tohoto článku není úplně chyba. Původní záměr byl, že zájezd uspořádáme již v loňském roce.

Stejně jako olympionici jsme si ale museli počkat a s drobnou nervozitou, co se ještě v průběhu pobytu udá, jsme 8. července vyrazili na řecký ostrov Rhodos. Tam jsme strávili parádní týden, o kterém se nemusím zásadně rozepisovat, neb o pohodě svědčí příspěvky účastníků, které navazují na toto úvodní slovo.

Vytisknout
dub
22

Červená opět rozzářila 17. duben

Jménem Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru a všech lidí, kteří se potýkají s hemofilií nebo von Willebrandovou chorobou děkujeme našim partnerům a institucím, kteří nám projevili podporu rozsvícením červených světel 17. 4., na Světový den hemofilie. Vážíme si vaší podpory!

Autor fotografií: Ondřej Hájek