3. Společenský večer je tady pro vás

30. 11. 2017

ČSH

Featured image

Vážení přátelé, milí členové,dovolte nám, abychom vás jménem obou organizací pozvali na už 3. společenský večer Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru, který se koná v sobotu 27. ledna 2018 v pražském hotelu Alcron Radisson Blu. Program začíná v 17:45, vstup do sálu bude hostům umožněn od 17:00. K tanci a poslechu zahraje kapela Wocaties. Součástí programu bude pochopitelně také oblíbená tombola a exkluzivně vystoupí hemofiik Patrik Zmij s kytarovým sólem. Pro hosty bude připraveno občerstvení formou rautu, pivo, víno a nealko dostanou hosté zdarma.

Někteří z vás měli možnost se zúčastnit premiérového ročníku. Nebo dokonce absolvovali oba ročníky. Rozhodli jsme tuto akci zorganizovat jako poděkování dlouholetým sponzorům, významným sponzorům a lidem, kteří se o nás starají a pomáhají nám. Především by však měl být společenský večer Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru příležitost pro vás se zase potkat a pobavit se v netradičních prostorách a v netradičním oblečení. Vzhledem k pozitivním ohlasům účastníků, organizátorů i vedení hotelu Alcron je tu další pokračování a možná vznik hezké tradice.

Důrazně upozorňujeme na to, že ke vstupu do hotelu je nutný společenský oděv. Pokud máte zájem se zúčastnit, vyplňte přihlášku pod tímto odkazem Vzhledem ke kapacitě sálu 100 osob vám vstupenku zašleme až po zaplacení ceny 250 korun na účet 2109200873/2700 (do poznámky uveďte jméno a "spoluúčast akce Alcron"). Díky tomu by se mělo dostat na všechny skutečné zájemce.
Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na viděnou pěkně na parketě!

V případě jakýchkoliv dotazů, kontaktujte předsedu Hemojunioru (Michael Bereň, beren@hemojunior.cz, 721 738 541). Pokud byste chtěli přispět nějakou zajímavou věcí do tomboly, obraťte se na Katku Altmanovou (katerina.altmanova@seznam.cz, 603 412 691), prosím.

S uctivým pozdravem

Michael Bereň, Hemojunior
Martin Bohůn, Český svaz hemofiliků