Benefiční koncert

15. 2. 2016

ČSH

Featured image

Už podruhé zveme společně se členem svazu Honzou Roušarem na koncert, jehož výtěžek získá právě náš svaz. Opět s názvem "Honza Roušar a hosté" se uskuteční 6. března v pražské Malostranské besedě na Malostranském náměstí. Pozvání přijali například Hana Robinson, Naďa Válová, Eva Dvořáková, Veronika Bergmanová, Petra Svobodová, Vojtěch Záveský, Iby Pop a Štěpán Klouček, Jakub Hübner, Vlasta Horváth s kapelou nebo revuální skupina Olats Otesoc.

Hrát bude také kapela s pianisty Václavem Tobrmanem a Mikulášem Pokorným, bicí ovládne Jaroslav Suchánek, na basovou kytaru zahraje Jan Mikulecký a nejen na všechny dechové nástroje, ale i na piano umí zahrát zakládající člen kapely "J.A.R." Radek Kašpar. O kytaru se postará Jan Juanito Burian a možná i Honza Roušar. Pro tentokrát jen na housle zahraje zkušenější z "Dua Klímovi" Lukáš Klíma.

Aby mohlo přijít co nejvíc zájemců, je začátek stanovený na neděli v 16:00. V závěru programu převezme Český svaz hemofiliků výtěžek z prodeje vstupenek i cédéčka.

Vstupenky v ceně 250,- Kč jsou už teď k dispozici v síti Ticketstream.

Hemofilici