Hemofilický workshop s FN Ostrava

13. 10. 2014

ČSH

Featured image

Ve spolupráci s Hemofilickým centrem při FN Ostrava a společností Baxter připravujeme regionální setkání kolegů v Moravskoslezském kraji. Chceme tím při zvládání onemocnění pomáhat všem hemofilikům, jejich rodinným příslušníkům a partnerům. Podobné podniky už úspěšně proběhly v Jihomoravském, Libereckém a Jihočeském kraji.

Srdečně zveme všechny zájemce k setkání s odbornými lékaři, fyzioterapeuty a psychology. Pohovořit si není nutné jen v ordinacích, ale i v příjemnějším a přirozenějším prostředí.

Hemofilický den se uskuteční v sobotu 29. listopadu od 9:00 hodin v hotelu Imperial Ostrava.

Za zvlášť důležitou považujeme možnost si v klidu a diskrétně pohovořit s každým z pozvaných hostů. Pro děti je připraven zajímavý doprovodný program a k dispozici bude i bazén s mořskou vodou. Také se blíže seznámíte s aktivitami svazu pro členy a uvítáme každý další návrh, o co by se mohly rozšířit.

Zveme rodiče doprovázející dětského hemofilika a vždycky jeden doprovod dospělého. Pro ně je celý program zdarma. Zájem zúčastnit se prosím projevte s uvedením telefonního čísla emailem na info@hemofilici.cz nebo telefonicky na 723 487 239 nejpozději do 30. října. Po přihlášení obdržíte podrobnější informace s programem setkání.