Hledáme fyzioterapeut(k)y

7. 2. 2014

ČSH

Featured image

Svaz dlouhá léta spolupracuje s týmem fyzioterapeutek, které se účastní rekondicí dětí i dospělých a dokonale svou práci znají. Čas od času se ale jejich soubor mění, z různých důvodů – například studijních nebo rodinných – některé odcházejí. Potom se musí jejich počet doplnit, potřeba je stále stejná. Momentálně znovu další zájemce nebo zájemkyně hledáme. Dovolujeme si oslovit případné zájemce, kteří by měli zájem se rehabilitace hemofiliků zabývat a pobytů se účastnit. Nejbližší příležitostí bude rekondice dospělých v Lednici na Jižní Moravě od 16. do 24. května.

Samotná rehabilitace bude probíhat ve dnech 19.-23. května, účast na celém pobytu tedy není nutná. Je ovšem vhodná zejména pro poznání prostředí a konzultace s už zkušenými terapeutkami. Zájemcům a zájemkyním uhradí svaz veškeré náklady a také finanční odměnu, třebaže to není vzhledem k možnostem nikterak závratná částka.

Minimálním požadavkem na odbornost je absolvovaná souvislá rehabilitační praxe jako součást studia fyzioterapie. Nevyžadujeme tedy dokončené vzdělání v oboru, alespoň však aktuální studium minimálně 2. ročníku příslušného oboru.

Pokud vás možnost zaujala, kontaktujte prosím Michala Skořepu emailem m.skorepa@hemofilici.cz nebo na telefonu 777 078 509.