Již poosmé, a zase jinak

8. 3. 2016

ČSH

Featured image

Řeč je o oslavách Světového dne hemofilie, který každoročně přichází na 17. duben a celosvětově si ho připomíná hemofilická veřejnost. Z raného středověku v zážitkovém parku Zeměráj povedou naše kroky severněji a další zastávkou bude barokní zámek Loučeň v okrese Nymburk. Jeden z mála volných termínů byla sobota 23. dubna, a tak tento den bude na zámku patřit nejenom členům Českého svazu hemofiliků a Hemojunioru, ale i jejich nejbližším.

Registrace s drobným občerstvením započne v čase 9.30 a skončí v 10.30 hod., následovat bude prohlídka zámeckých prostor, společný oběd a historický program. Dorazí rytíři a snad i další pohádkové postavy. Parkovat lze před zámkem naproti bráně, pro ty hůře pohyblivé lze zajistit parkování v areálu zámku.

Zájem můžete projevit prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je vám k dispozici nejpozději do úterý 5. dubna. Pak musíme do Loučně nahlásit konečné počty všech přihlášených. Svůj zájem však projevte co nejdříve a nenechávejte vše na poslední chvíli. V případě velkého zájmu mohou být místa limitována.

Pokud by někdo uvítal možnost ubytování, lze vybrat z široké nabídky ať už přímo v Loučni, nebo v jeho blízkém okolí např. prostřednictvím www.booking.com. V případě zájmu lze využít zámeckého ubytování, domluvit se lze rovnou na recepci, tel. 325 585 381. Ubytování si zajišťuje každý individuálně.

Přijďte si s námi připomenout Světový den hemofilie a především se zase po roce setkat v přátelské atmosféře. Těšíme se na viděnou v Loučni!

![](images/dokumenty-pdf-doc/pozvanka%20loucen.pdf "Pozvánka Loučeň")