Jsme tady pro vás

2. 10. 2013

ČSH

Featured image

Aneb povídání o všem co Vás ve spojitosti s hemofilií zajímá. Nabízíme vám další prostor k navázání kontaktu nejenom s kolegy se stejným onemocněním, ale i odbornou veřejností. Nedostatek informací a kontaktu s lidmi, kteří jsou v podobné situaci jako oni, je citelný. Silně to pociťují i rodinní příslušníci, partneři či přátelé hemofilika, kteří by chtěli být svému blízkému oporou. Proto považujeme každé osobní setkání za významný přínos členům i samotnému svazu.

Setkání, na které vás srdečně zveme, doplní přednášky a věříme, že se stanou podnětem k vašim otázkám a diskusím. Chceme vás seznámit s novinkami v léčbě, sociální oblasti a s možnostmi psychologického poradenství. Zároveň získáte rady, které si můžete předávat mezi sebou navzájem. A to není zdaleka vše. Jak už bývá dobrým zvykem, k dispozici budou „naše“ zkušené fyzioterapeutky, které se pravidelně účastní rekondičních pobytů pořádaných ČSH a hemofilické klouby mají v malíku.


KDY ?9.-10. listopadu

KDE ?HOTEL JEZERKA, nachází se v CHKO Železné hory u sečské přehrady, 100 km od Prahy. Více informací naleznete na www.jezerka.cz


V místním příjemném Wellness a Spa centru si najdeme čas pro relaxaci a odpočinek, zájemcům bude přístupný i plavecký bazén. Mladší generace může navíc trávit čas v dětském koutku nebo využít drobné aktivity, které připravujeme.

Díky finanční podpoře společnosti Baxter je účast členů svazu a Hemojunioru zdarma, včetně občerstvení a noclehu. Každý bude hostem a týká se to nejen samotných členů, ale vždycky také jednoho jeho doprovodu. To stejné platí i u hemofiliků - nečlenů. Rádi bychom totiž oslovili právě ty, kteří svaz či Hemojunior neznají a mohlo by je setkání zajímat. Děti do 10 let mají účast zdarma.

Zájemci neotálejte, místa jsou limitována, jelikož jsme museli předem nahlásit počty provozovateli.

Svůj zájem můžete projevit prostřednictvím**přihlášky nejpozději do středy 16.10.2013!

Těšíme se na vás o víkendu 9.-10. listopadu v hotelu Jezerka v Seči ve východních Čechách.