Jubilejní oslava

12. 3. 2018

ČSH

Featured image

Vědecké show, hlavolamy, demonstrace pokusů, klasické i interaktivní expozice, nečekané experimenty, netradiční workshopy a navíc supermoderní planetárium v plzeňském science centru Techmania. Takto je na webu města Plzně charakterizováno místo, které jsme zvolili pro letošní oslavu Světového dne hemofilie, který přichází každoročně na 17. duben. Ten společně oslavíme již po desáté, tentokrát s mírným předstihem, a to v sobotu 14. 4. 2018. Vzhledem k tomu, že expozice jsou plně zastřešené, nemusíme se bát špatného počasí.

V rámci expozic si na své přijdou všechny věkové kategorie. V 3D planetáriu pak můžete vyzkoušet pocit přetížení při startu rakety, způsobit sopečný výbuch nebo odpálit raketu. Dále jsou zde připraveny projekce, které jsou k dispozici všem návštěvníkům. Na některé z nich vám nabízíme možnost rezervace místa.

Zájem o účast na oslavě všech hemofiliků a jejich blízkých můžete projevit prostřednictvím přihlašovacího formuláře nejpozději do 1. 4. 2018! Poté již musíme nahlásit konečné počty účastníků a rezervací projekcí, které jsou součástí formuláře.

Harmonogram akce bude přihlášeným v předstihu upřesněn, přesto uvádíme několik málo provozních informací. Zahájení akce je mezi 9:30 – 10:30 registrací s drobným občerstvením. Následovat bude organizovaný program a společný oběd. Od registrace až do konce provozní doby (19:00) je možné libovolně navštěvovat expozice, vědecké show, 3D planetárium, včetně projekcí. Přístup do budovy je bezbariérový, parkoviště je v bezprostřední blízkosti. Je placené, nicméně všichni účastníci oslav obdrží zdarma výjezdní lístek.

Přijměte naše pozvání na společné setkání, oslavu Světového dne hemofilie a spoustu zajímavých zážitků v plzeňské Techmanii. Těšíme se na viděnou.