Kdo nepřišel, může litovat

24. 2. 2016

ČSH

Featured image

Řeč je o pátečním společenském večeru ČSH a Hemojunioru v pražském hotelu Alcron. Pár desítek účastníků si užilo hudby, dobrého jídla a pití, příjemné společnosti i překvapení tomboly. Hotel Alcron poskytl prostory zdarma, škoda jen, že všechno muselo skončit do půl dvanácté, pak už nastal v zájmu hotelových hostů klid. Avízo hovořilo o kapele člena svazu Honzy Roušara, ta opravdu zahrála a předvedla řadu žánrů. Skutečně k tanci i poslechu.

Ne nadarmo se honosí kuchyň Alcronu michelinskou hvězdou, menu takovému ocenění odpovídá. A když k tomu přičteme ještě skvělé červené i bílé víno z jižní Moravy a pivo (jídlo i pití se servírovalo jako součást vstupného), máme dokonalý obrázek.

Program obstarali členové obou pořádajících organizací jaksi z vlastních zdrojů, vedle kapely i taneční vystoupení Veroniky Zmijové, můžeme tedy říci „hemofilici sobě.“ Nehovořilo se o chorobách, v tomto směru existoval jakýsi neoficiální zákaz. Povolená byla jen dobrá zábava a potěšení ze společnosti ostatních.

Vzhledem k úspěchu lze předpokládat, že se bude opakovat. A pak už přijďte i vy, budete spokojeni.

Fotografie naleznete na hemofilickém rajčeti pod tímto odkazem:
https://hemofilik.rajce.idnes.cz/Spolecensky_vecer_CSH_a_HJ_2016/