Putovní výstava se vydala na cesty

13. 4. 2012

ČSH

Featured image

Panely s fotografiemi členů svazu i Hemojunioru s názvem „Každá tvář má svůj příběh“ našly první letošní útočiště. Velkoplošné portrétní fotky Vladimíra Hurta jsou od včerejška k vidění v Hradci Králové. Obrázky vznikly vloni a už se prezentovaly například v pražském obchodním domě Kotva a při několika dalších příležitostech. O jejich vznik i instalaci výstavy se stará firma Bayer, od níž tento nápad přišel.

Včerejší vernisáže ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové se zúčastnili všichni vrcholní představitelé instituce, firmy Bayer a Českého svazu hemofiliků. Hned první den vzbudila expozice zájem mnoha příchozích. Každá fotografie je opatřena příběhem portrétovaného, bez popisku by byl dojem poloviční. Obraz i text tak vypovídají spoustu zajímavého o životě mladých i starších hemofiliků.

Výstavu připravenou k úternímu Světovému dni hemofilie můžete navštívit do 30.4.2012 ve třetím patře pavilonu číslo 23 královéhradecké nemocnice. Jejím dalším hostitelem bude Fakultní nemocnice v Brně – Bohunicích a nakonec také v pražském Motole.

Další podrobnější informace naleznete v těchto dokumentech.

**Tisková zpráva

Propagační letáček výstavy