Regionální seminář v Praze

19. 4. 2016

ČSH

Featured image

Český svaz hemofiliků ve spolupráci s hemofilickými centry při ÚHKT a FN Motol a společností Baxalta Vás srdečně zve na regionální seminář. Vše je připraveno na 4. května 2016, 15:00 – 19:00, v hotelu Andel´s, Stroupežnického 21, Praha 5. K dispozici bude konferenční místnost, několik malých salonků pro individuální setkání, ukázka individuální rehabilitace a řada dalších zajímavostí. Informace přednesou odborníci na slovo vzatí, například hematologové MUDr. Peter Salaj z ÚHKT Praha, MUDr. Vladimír Komrska, CSc. z dětské hematologie v Motole, specializovaný ortopéd MUDr. Petr Teyssler, PhD., fyzioterapeut zabývající se rehabilitací hemofiliků Martin Mužíček, DiS, v konkrétních případech poradí odbornice v sociální oblasti Mgr. Marcela Štáfová a další.

Poprvé se širší veřejnosti a hlavně klientům ÚHKT představí nový elektronický systém výkazu spotřeba koncentrátů a jeho mobilní aplikace. Přínosem je možnost setkání mimo oficiální prostory ordinací při přátelském pohovoru.

Zváni jsou všichni členové ale i nečlenové ČSH, program, včetně občerstvení a večeře mají zadarmo. Totéž se týká vždycky jednoho doprovodu dospělého a rodičů dětí. Využijte takové možnosti, zatím se všechna podobná setkání v mnoha českých regionech setkala s velkým úspěchem a hlavně – přinesla výsledky. Přihlásit se můžete do 30. dubna telefonicky na čísle 723 487 239, emailem info@hemofilici.cz, případně vyplněním tohoto formuláře.