Stále je možné se přihlásit na rekondiční pobyt pro dospělé hemofiliky...

14. 1. 2016

ČSH

Featured image

Jak jste si již určitě všimli v plánu akcí, na letošní rok dochází ke změně lokality rekondičního pobytu dospělých hemofiliků. Po pěti letech v Lednici jsme se rozhodli hledat jinou lokalitu, byť s tou stávající jsme byli velmi spokojeni. Změna nespočívá pouze ve volbě obce, ale též v tom, že poprvé nebudeme v lázeňském městě.

Hledali jsme objekt, kde bychom měli kompletní zázemí, včetně bazénu, prostoru pro rehabilitaci i vhodný prostor společenský, s možností kompletního stravování. Toto všechno nabízí Penzion a wellness centrum Ohrada ve Vískách u Letovic – více o tomto penzionu naleznete na webu www.ohrada.cz.

Termín pobytu je 13. až 20. května, oproti minulým letům o den kratší, neboť do soboty vždy zůstávala pouze menší část účastníku. Zájemcům jsme však schopni zajistit pobyt do soboty či neděle.

V rámci pobytu bude zajištěno ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (čtyřlůžkové pouze pro rodiny), plná penze, možnost využívání bazénu ve vyhrazených časech (pro méně pohyblivé bude zajištěna rampa pro vstup do bazénu), vířivé koupele a také nezbytná individuální rehabilitace pro všechny hemofiliky. Penzion dále nabízí pivní koupele, relaxační masáže, jízdu na koních a další, viz výše uvedený web. Objekt je vhodný i pro rodiny s dětmi, naše členy tedy rádi přivítáme i s celou rodinou.

Cena pro členy ČSH zůstává shodná s loňskou, tedy 2000,- Kč za osobu za pobyt. Nehemofiličtí členové nemají v ceně vířivky a rehabilitaci. Ostatní zájemci uhradí 550,- / den dospělí, 490,- / den dítě (ubytování, plná penze, bazén). Úmyslně neuvádíme cenu celkovou, často někteří účastníci neabsolvují celý pobyt. Proto všechny přihlášené prosíme o uvedení termínu, ve kterém se chtějí pobytu účastnit, tedy zda absolvují pobyt celý, nebo od-do (tato informace není závazná, rádi bychom však měli předběžný přehled).

Přihlásit se můžete pomocí přihlašovacího formuláře zde, případně emailem na adrese m.skorepa@hemofilici.cz. Více informací k pobytu získáte na téže adrese.

Věříme, že změna lokality přiláká nové zájemce o pobyt, a že zaplníme plnou kapacitu objektu, která je 40 osob.

Za organizátory se na setkání s vámi těší Michal Skořepa.