Staňte se horníky...

17. 3. 2017

ČSH

Featured image

…a přijeďte oslavovat do Oslavan. Srdečně zveme všechny členy Českého svazu hemofiliků i Hemojunioru, aby si tradičně připomněli a oslavili Světový den hemofilie. Zábavní park „Permonium®“ v uzavřeném důlním komplexu Kukla navazuje na zdejší tradici uhelného dolování. Vše se uskuteční v sobotu 22. dubna v areálu plném nevšedních scenérií, kulis a rekvizit, prostory skrývají tajemství stará miliony let. Připravené jsou zajímavé atrakce, moderní technologické vybavení a vůbec kvalitní zázemí.

Aktivně tu mohou prožít chvíle odpočinku a zábavy příslušníci všech věkových kategorií, tedy všichni členové obou našich organizací. V dolech se odehrává interaktivní hra "Magic Permon" s využitím moderních informačních technologií, na trase můžete zažít příběh jednoho z šesti oslavanských permonů. Velkou atrakcí je zrekonstruovaná čtyřicetimetrová těžební věž Kukla, která kromě výhledu láká také na vyprávění o oslavanských pověstech.

Program se bude podobat předešlým ročníkům hemofilických dnů, včetně drobného občerstvení na uvítanou, oběda a v případě přízně počasí i odpoledního opékání špekáčků. Zúčastnit se mohou všichni členové ČSH a HJ i jejich rodinní příslušnicí - stejně jak tomu bylo v předešlých ročnících hemofilických dnů.

Uzávěrka přihlášek je pátek 7. dubna, tak s nimi neotálejte a projevte zájem co nejdříve prostřednictvím tohoto elektronického formuláře.

Doporučujeme si vzít oblečení sportovnějšího charakteru, podrobný program dostanou přihlášení účastníci včas.

![\](images/dokumenty-pdf-doc/hemofilicky_den_2017_permonium.pdf "Hemofilický den 2017 Permonium")