Vzhůru do Zeměráje

28. 1. 2015

ČSH

Featured image

Kdo by nechtěl strávit pěkné chvíle v ráji, kde se skloubí rozmanitost a krása české přírody a historie, kde může člověk vnímat nejen zrakem a sluchem, ale prostřednictvím svých bosých nohou, rukou, nosem i ústy! Tak to všechno slibuje letošní Světový den hemofilie. Přijeďte si vyzkoušet různé hry, hlavolamy, dobrodružné úkoly a nebo jen tak posedět a potkat se s novými či starými přáteli v reálně ztvárněném prostředí vesnice raného středověku.

Do Zeměráje zve velké i malé dobrodruhy Český svaz hemofiliků ve spolupráci s Hemojuniorem za podpory společnosti Novo Nordisk.

Stačí jen vyplnit přihlášku nejpozději do 31. 3. 2015 a vypravit se 25. 4. 2015 do Kovářova 201. Občerstvení a program je zajištěný. Sraz účastníků bude v 10.00 hodin, všem přihlášeným budou rozeslány informace začátkem měsíce dubna.

Vše bude probíhat pod širým nebem, a proto se na setkání s přírodou nezapomeňte pořádně vybavit teplým oblečením a pevnou obuví. Areál je i pro hůře pohyblivé, běžně jej navštěvují i vozíčkáři.

Pokud by někdo uvítal možnost ubytování, nabízí se využití penzionu přímo v Kovářově https://www.penzion-kovarov.cz/, případně lze vybrat z široké nabídky ubytovacích kapacit v okolí blízké Orlické přehrady. Ubytování si zajišťuje každý individuálně.

Těšíme se na Vás.

https://www.zemeraj.cz/
https://www.facebook.com/Zemeraj Hemofilický den 25. 4. 2015 Zeměráj - pozvánka v PDF