Znovu společně

4. 9. 2016

ČSH

Featured image

Kde a o čem? Zase o hemofilii jako tři předchozí roky na podzim, ale tentokrát nikoliv v hotelu Jezerka u Chrudimi, nýbrž v Aquaparku Čestlice u Prahy, tedy prakticky na dálnici D 1. Poznamenejte si datum 21. až 23. října 2016! Základem je zase sobotní odborný program, s novinkami přijdou experti z několika oblastí. Lékaři – hematologové z ÚHKT Praha a dětské nemocnice Brno Peter Salaj a Jan Blatný, ortopéd Petr Teyssler, stomatoložka Eva Zapletalová, fyzioterapeutka Marie Katzerová a odbornice na otázky sociální Marcela Štáfová. Pravidelní návštěvníci už je všechny znají, dále jsou v jednání také specialisti v psychologii a kardiologii, v pátek večer bude příležitost potkat se s už několik let spolupracujícím hepatologem Petrem Urbánkem. Ve chvílích, kdy se hlasitě hovoří o novinkách v léčbě žloutenky typu C obzvlášť zajímavé téma.

Přednášky začnou v sobotu od 9:00 hodin, po celý den bude k dispozici profesionální péče o děti, aby se jejich rodiče mohli zúčastnit přednášek a besed bez starostí. Opět bude možnost probrat specifické otázky s lektory na následných seminářích.

Poplatky účastníků zůstávají beze změny, členové ČSH a Hemojunioru zaplatí 500,- Kč, nečlenové 1000,- Kč, děti členů do 18 let zdarma, děti nečlenů 500,- Kč. To se ale týká jen těch, kdo budou chtít využít noclehu přímo v areálu. Kdo tady přespávat nebude a přijde jen na odborný program, zaplatí členové ČSH a Hemojunioru 200,- Kč, nečlenové 500,- Kč, děti členů do 18 let zdarma, děti nečlenů 200,- Kč. Za to každý dostane svačinu, oběd a pokud bude zájem, tak i večeři a vstup do wellness.

Zájemci se mohou už teď přihlašovat internetovým formulářem, uzávěrka je 30. září 2016. Nenechávejte vše na poslední chvíli, místa mohou být po naplnění kapacity limitována!

V minulých letech sklidilo setkání vždycky velký úspěch, předpokládáme, že účastníci budou spokojeni i letos.